O autorech

Alžběta Bublanová

Alžběta LibánskáSpisovatelka Alžběta Bublanová se zaměřuje na popis obyčejného života. Ve své tvorbě se zastavuje u malých nepatrných událostí, kterým dodává ráz tvořením krátkých úderných vět. Za svou prvotinu Čtyři stěny získala od Akademie literatury české ocenění Máchova růže. Přispívala na řadu webových kulturních portálů a časopisů, v současnosti píše recenze na webový portál e-kultura.cz.

Kateřina Holznerová

y2a3336Redaktorka a zakladatelka putovní Galerie Ofous. V současné době se zabývá zpracováním vlastní německo židovské rodinné historie do beletristické podoby. Na tomto blogu představuje především své básně v próze, ve kterých se snaží o zachycení přítomnosti, ztracených momentů života a zmatení v paměti a čase.

William Poppy

William PoppyStudent druhého stupně základní školy, účastník Literárního kurzu pro děti Galerie Ofous a autor povídek. Ve svých textech se zamýšlí nad morálními a etickými otázkami dnešní mladé generace.

Erika Dobešová

Erika DobešováZpěvačka a grafička na volné noze se ve svých textech pozastavuje nad zdánlivými maličkostmi, které jí, možná stejně jako nám všem, v dnešním uspěchaném světě kolikrát unikají.

Irena Topinková

Irena TopinkováBásnířka Irena Topinková vystudovala Grafickou školu. Mnoho let pracovala v nakladatelství Odeon. Své první básnické pokusy učinila v roce 2012. Impulzem ke psaní byla chronická nespavost. V roce 2013 vyšla první sbírka s příznačným názvem Když nespím, zobrazující vášně vztahů mezilidských, konflikty současného světa, na kterou v roce 2014 navázaly Noční úvahy – odezvy na život ve všech jeho podobách místy formou uhrančivé upřímnosti. Verše citlivě doplňují vlastní autorčiny fotografie. Křest obou básnických sbírek proběhl v Galerii Jakubská. Básně recitovala Táňa Medvecká za skvělého hudebního doprovodu Alexandra Shonerta.
Autorka publikuje ve sbornících, svou poezii prezentuje na literárních pořadech pro veřejnost.

Petr Kotál

petrAmatérský herec a hudebník, profesí programátor a nyní i nadějný autor povídek. Milovník deskových her a progres metalu ve svých povídkách přemítá o samotě, hledání domova, smyslu lidských vztahů a údělů mužů bez žen, či s ženami. Hlavní hrdina jeho povídek bloudí ztracen ve svých myšlenkách, aby konečně nalezl smysl své existence, který však vzápětí opět zpochybní pod tíhou vnitřních nejistot.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s